GKS Gromadka - UKS Pieńsk 2:2 (2:0)

• autor: ukspiensk, 2010-11-01 18:19

Skład: Wiktor Seredyński, Mateusz Wąsowski, Dawid Tocki, Maciej Adamowicz, Rafał Marcisiak, Jakub Barbaszyński, Arkadiusz Kikut, Oskar Beczek, Jakub Duszyński, Szymon Czarnecki, Jakub Skadorwa, Remigiusz Zieliński

Bramki: Jakub Barbaszyński, Maciej Adamowicz

Mecz jakże podobny do meczu w Raciborowicach z Iwinami, wiele błędów obrony, nieskuteczność w ataku, brak komunikacji pomiędzy zawodnikami widoczne były nawet dla laika piłkarskiego. Natomiast determinacja , chęć gry i wygrania meczu w wykonaniu GKS Gromadka  była bardzo widoczna co przypieczętowane było dwoma bramkami w I połowie spotkania z naszą jedyną odpowiedzią ładnym strzałem Jakuba Skadorwy, gdzie piłka wkręcona rogalem minęła minimalnie słupek.  0:2 do przerwy.

W drugiej połowie obraz gry zmienił się jakby na boisko weszła nie ta drużyna, nacisk na bramkę przeciwnika był tak duży , że musiało się to zakończyć dwoma bramkami naszego zespołu. Najpierw Jakub Barbaszyński po dośrodkowaniu i wybiciu piłki na przed pole bramkarskie dobił piłkę umieszczając ją w siatce , oraz Maciej Adamowicz jak sam przyznał po meczu usiłował dośrodkowywać na pole karne z ok. 30 metrów, piłka szczęśliwie spadła przed bramkarzem lobując go i wpadając do siatki. 2:2 i 20 minut do końca meczu. Niestety wynik do końca nie zmienił się. Akcje przeprowadzane przez UKS Pieńsk choć częste, nie przyniosły pozytywnego rozstrzygnięcia. Zawodnicy GKS Gromadki po tym remisie cieszyli się niesamowicie, UKS schodził , ze spuszczonymi głowami. Chłopcy tak jak z Iwinami mimo dobrej gry w II połowie nie zdołali wyjść na prowadzenie. Szkoda straconych punktów, ale póki piłka w grze ..................... a jeszcze długo będzie, wiele może się zmienić.