• autor: ukspiensk, 2010-06-20 19:20

Zakończenie obozu

II dzień obozu:

PIŁKARZE (MŁODZICY) - trening poranny 10.00 - 12.00 - na trenie ośrodka na trawie ,

SIATKARZE I SIATKARKI - trening poranny  10.00 - 12.00 - na plaży (bieg po plaży i gra na plaży)

PIŁKARZE (MŁODZICY) - trening popołudniowy 15.00 - 17.00 - bieg po plaży, gierka na boisku na plaży i gra rekreacyjna w siatkówkę

SIATKARZE I SIATKARKI - trening popołudniowy 15.00 - 17.00 - gra na plaży

W między czasie zawodnicy całego UKS zwiedzali miasto, robili zakupy, i wykorzystywali promyki słońca ponieważ dzisiaj sprzyjała nam pogoda!!!! Cały czas słońce kiedy byliśmy na plaży!!!!!

Dodano zdjęcia do galerii!!!

III dzień obozu:

W zasadzie wszystkie zajęcia odbywały się na plaży ponieważ cały czas świeciło słońce, siatkarze i piłkarze pobiegali trochę po plaży, ćwiczenia rozciągające i opalanie, zabawa na piasku i w wodzie!!! Całość uzupełnialiśmy grą w siatkówkę!!!!

IV dzień obozu:

Znowu piękna pogoda, czyste bezchmurne niebo i świecące mocno słońce . Siatkarze mieli trening biegowy na plaży później gierka w siatę! Piłkarze z uwagi na czekający ich tego dnia sparing mieli krótki rozruch oraz trening rozciągająco - rozluźniający.

Siatkarki na hali sportowej w Mrzeżynie rozegrały sparing ze swoimi rówieśniczkami z Trzebiatowa. W tej rywalizacji wyszły z na 2:1 , wygrywając dwa pierwsze sety , a trzeci do 15 , uległy swoim rywalkom! Gra szkoleniowa na pewno przydała się trenerowi siatkarek i pokazała dobre i słabe strony zespołu.

Piłkarze o 14.30 wyjechali do Trzebiatowa na sparing na Orliku. Zmierzyliśmy się z drużyną Rega Trzebiatów. Mecz rozegrany był systemem 5+1(2x po 20 min).

Zawodnicy UKS Pieńsk pierwsza połowę spotkania podeszli na sztywnych nogach, nie angażowali się w grę co przyniosło szybko 3 bramki dal przeciwnika. Szymon Czarnecki w końcu obudził się na boisku i odpowiedział dwiema ładnymi akcjami doprowadzając do kontaktu z przeciwnikiem na 2:3. Niestety euforia szybko opadła kolejna 3 bramki w nieraz głupi sposób stracone oddaliły nas od zwycięstwa , do przerwy 2:6. Następne 20 min , już przebiegało inaczej wiele akcji podbramkowych , zaangażowanie w grę przyniosło się na wynik 1:2 dla Trzebiatowa. W tej połowie ładnym strzałem z wolnego z ok. 25m, popisał się Mateusz Wąsowski który był jedynym naszym strzelcem w tej połowie. Zawodnicy po meczu na własna prośbę rozegrali jeszcze 3 połowę 15 min. , którą wygrali nasi piłkarze  2:1, gdzie Jakub Seredyński strzelił dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 5:8! W tym meczu nie chodziło o wynik a sprawdzenie swoich umiejętności jak się później okazało na tle za zespołu w którego składzie było 4 trampkarzy, więc sądzę że nie było wcale tak źle.

V dzień obozu:

PIŁKARZE (MŁODZICY) - lekki trening poranny 10.30 - 12.00 - rozruch na terenie ośrodka na trawie, zabawa z piłka i trening strzelecki - przed meczem o 16.00 z drużyną z Mrzeżyna

SIATKARZE - sparing na hali w Mrzeżynie z Trzebiatowem. Siatkarze rozegrali dwa sety i wygrali spotkanie 2:0.

Z TYCH TRZECH DNI ZDJĘCIA DODANO DO GALERII

Niestety nie doszło do sparingu, młodzież z Mrzeżyna  nie pozbierała się i teraz nie wiadomo czy nie przekazano informacji czy niechęć dzieci !!! no trudno jesteśmy umówieni na sobotę!!! Zobaczymy!!! W nagrodę , młodzicy mieli okazję przepłynąć się statkiem w rejs na Bałtyku (zdjęcia w galerii).

W tym czasie siatkarze i siatkarki wybrali się plażą do pobliskiego Rogowa na spacer (zdjęcia również w galerii)

VI dzień obozu:

PIŁKARZE (MŁODZICY) - trening poranny 10.00 - 11.30 -  bieg po plaży (ok. 4km)  , gra na plaży , opalanie

SIATKARZE I SIATKARKI - trening poranny  10.00 - 11.30 - bieg po plaży (ok. 4km) , opalanie i lekka gierka (przed meczem o 17.00)

VII dzień obozu :

Tego dnia po porannych treningach na plaży wszystkich grup, o godz. 17.00 odbył się mecz siatkówki na hali w Mrzeżynie . Siatkarze rywalizowali ze starszymi od siebie zawodnikami ok. 2 - 3 lata. Mecz przegrali 3:0 ale nie oddali łatwo skóry, można było zaobserwować ładne akcje  i zgranie zespołu a przecież o to głównie chodziło w tym spotkaniu. Dobry prognostyk przed zbliżającym się sezonem!!!

VIII dzień obozu:

Ten dzień skupił się w większości nad sparingiem młodzików UKS Pieńsk z młodzikami z Mrzeżyna. Mecz rozegrany był na boisku w Mrzeżynie, na całej powierzchni boiska i na duże bramki(tak jeszcze nie grali). Mecz zakończył się się naszym zwycięstwem 12:0 (6:0). Z uwagi na brak zawodników zagrał z nami w pierwszej połowie Maciek Słapczyński, dziękujemy za pomoc drużynie.Wieczorem dyskoteka.

IX dzień obozu:

Tego dnia odbyła sie wycieczka do Kołobrzegu gdzie mieliśmy okazję zwiedzić jedno z większych muzeów w Polsce Muzeum Oręża Polskiego. Siatkarze mieli okazję obejrzeć zawody w siatkówkę plażową w Dźwirzynie. Popołudniu na plaży w pełnym słońcu wszyscy się wygrzewali. Wieczorem dyskoteka.

X.

Młodzicy po zorganizowaniu sobie wraz z Siatkarzami "zielonej nocy" mieli poranny trening na plaży oraz pograli na plaży, siatkarze rozegrali turniej w siatkówkę plażową pomiędzy sobą.

Na obozie młodzicy przez cały czas byli podzieleni na dwie grupy A i B i przez cały obór we wszystkich formach zabawy czy rywalizacji w grach stanowi zawsze te same zespoły. Na koniec okazało się, że wygrała drużyna A 7:3. W nagrodę zwycięzcy otrzymali torebki na pas, a przegrani upominki w postaci breloczków z klubami zagranicznymi.

No i koniec ............. wyjazd o 24.00 z poniedziałku na wtorek, planowany powrót do Pieńsk na godz. 8.00.